Blog - nejenom pro známé
Blog
Všechny příspěvky Term: Monitorování spotřeby
6 Příspěvek (y) found

O Vaší ochraně před vysokými nedoplatky za energie

18 led 2016
120
0
O Vaší ochraně před vysokými nedoplatky za energie

O jedné důležité věci jsem ještě nepsal.  To mě napadlo, teprve když jsem se začal zajímat, kolik lidí se s nečekaným nedoplatky setkalo osobně, nebo alespoň znají někoho, kdo podobný problém už měl. Rozhodně se nejedná o něco ojedinělého, byť si dotyčný v danou chvíli říká, „To se může stát jenom mě“. Skoro mi přijde, že dodavatelé elektřiny, plynu, či vody s těmito platbami už počítají a rozhodně Vás před nimi varovat nebudou. Přitom se často jedná o desetitisícové částky, které provětrají leckterý rozpočet.

Přinese chytré měření spotřeby úsporu? Lze ho vůbec zvládnout?

06 pro 2015
230
0
Přinese chytré měření spotřeby úsporu? Lze ho vůbec zvládnout?

Při prvním pohledu na aplikaci Emonitoru se někdy lidem zdá, že to je příliš složité, sofistikované a že by to nemuseli pochopit, natož zvládnout. Přitom produktů, ze kterého Emonitor vychází, se již po celém světě instalovalo 3,5 milionů. To samo ukazuje na velmi jednoduché používání pro široké masy lidí. Naopak, 80% z nich uvádí, že se jim podařilo snížit náklady na energie, máte tedy velkou šanci být mezi nimi.

Nebýt Emonitoru, dům mohl vyhořet do základů.

09 lis 2015
324
0
Nebýt Emonitoru, dům mohl vyhořet do základů.

Krátce po prodeji sady Basic Powersense na tři fáze jsem obdržel od klienta informaci o nepřesnosti naměřených údajů proti elektroměru. Požádal jsem tedy technika o analýzu, proč se tak děje, proč se údaje neshodují. Technik se spojil se zákazníkem, vyptal se na všechny okolnosti s tímto závěrem.

Jakou velikost solární elektrárny zvolit?

Jakou velikost solární elektrárny zvolit?

Hodně se toho píše o výkonech.Jednou to je výkon maximální, jindy spotřebovaný a jindy zase využitelný. Máte v tom jasno? Jste si naprosto jistí, že víte, jaký je mezi nimi rozdíl? Bez znalosti se může stát, že vaše investice nebude přinášet to, co od ní očekáváte. A to je škoda.Na konkrétních datech vám ukážu, co která hodnota znamená a jaký je mezi nimi rozdíl.

Jak snížíte náklady na energie? Změříme to!

24 srp 2015
104
0
Jak snížíte náklady na energie? Změříme to!

Dokážete sami sobě dát odpověď na tyto otázky? Ukažme si, jak to vypadá u paní Evy. Zaměřme se tentokrát ne na ty velké spotřebiče, ale na ty nenápadné, které mají spotřebu malou, zato trvale naše náklady zvyšují. Často i v době naší nepřítomnosti. 

Jakou spotřebu energií mám doma - ve firmě, když tam nikdo není?

Dokážete sami sobě dát odpověď na tyto otázky? Ukažme si, jak to vypadá u paní Evy. Zaměřme se tentokrát ne na ty velké spotřebiče, ale na ty nenápadné, které mají spotřebu malou, zato trvale naše náklady zvyšují. Často i v době naší nepřítomnosti. Jakou spotřebu energií mám doma - ve firmě, když tam nikdo není?

Jak je rozdělena spotřeba energie ve vaší domácnosti? Podívejte se na to.

Jak je rozdělena spotřeba energie ve vaší domácnosti? Podívejte se na to.

Ať je váš záměr nyní jakýkoli, určitě vás zajímají budoucí provozní náklady a chcete, aby byly co nejnižší. Chcete za energie platit co nejméně a přitom mít dostatečné pohodlí. Nebudete přece v zimě doma sedět v kožichu, nebo se mýt v teplé vodě jednou za týden jen proto, aby vaše účty byly nízké. Pro jistotu připomínám, že je 21 století, ne doba kamenná.

Jestli chcete, pošlu vám další rady, tipy, zajímavosti emailem


Jméno   

Příjmení   

Email   

Kategorie článků

Stáhněte si ebook - nyní zdarma

...

Ověřené zkušenosti

 


Pro známé, E-book

 

 

  Pouze nyní pro Vás zdarma!

 

 

Nechci přijít o peníze

 

 

 

 

Dostupné informace 

Stáhněte si e-book a získáte přístup k videím a informacím, které potřebujete. 

Řeknu vám, jak se vyhnout nepříjemnostem a jak naopak náklady co nejvíce snížit.

 

Pro známé, Video

Už jste si stáhli e-book?